لیفتراک های با کیفیت مناسب شرایط سخت هستند. آنها از نظر فن آوری پیشرفته تر از سایر لیفتراک ها هستند و می توانند در محل کار دوام بیشتری داشته باشند. Hyster یکی از بزرگترین شرکتهای تولید لیفتراک در جهان است. در سال 1929 تأسیس شد و در تولید لیفتراک های با ظرفیت بالا تخصص دارد.

مدل های مختلف لیفتراک ها

لیفتراک هیستر 36-38T

این مدل یکی از لیفتراک های با بالاترین ظرفیت در بین لیفتراک‌هایی شرکت هیستر است. یکی از مزیت های این لیفتراک این است که دارای چندین ترمز برای اطمینان بیشتر هنگامی جابجایی اجسام است. این لیفتراک دارای مزیت های دیگری نیز هست از جمله از عقب دارای چنگالی قدرتمند است که با آن میتواند انواع کانتینتر را جابجا کند و از جلو میتوان coil rams را به آن متصل کرد برای حمل و جابجایی اجسام . از دیگر ویژگی های این محصول داشتن وسیله هیدرولیک سنجش بار، مدیریت RPM و سرعت متناوب موتور که باعث کاهش مصرف سوخت می شود. همچنین صندلی راحتی برای راننده با دید عالی وجود دارد.

لیفتراک برقی تویوتا 3 چرخه

تویوتا حدود 50 سال است که لیفتراک تولید میکند. در حقیقت این شرکت بیش از 500000 لیفتراک تنها در ایالات متحده تولید کرده است. دفتر مرکزی تویوتا در کلمبوس، ایندیانا قرار دارد. لیفتراک های ضد تعادل ، لیفتراک ها زمین خشن ، لیفتراک های سنگین و موارد دیگر را می فروشد.
لیفتراک الکتریکی 3 چرخه تویوتا دارای دو چرخ جلو و یک چرخ عقب برای صرفه جویی در فضا و جابجایی آسان تر اجسام می باشد. این لیفتراک دارای مزیت های فراوانی است از جمله سرعت در جابجایی اجسام و در زمان بلند یا پایین آمدن اجسام است. این امر به کارگران امکان می دهد سریعتر وظایف خود را انجام دهند. یک مدل باریک تر برای راه راههای باریک نیز وجود دارد. سیستم پایداری فعال تویوتا یا SAS از تثبیت کننده های عقب و کنترل کننده دکل استفاده می کند تا از بروز حوادث جلوگیری کند.

لیفتراک الکتریکی CAT

Cat Lift Trucks یک بخشی از شرکت بزرگ Caterpillar است. Caterpillar یکی از بهترین و شناخته شده ترین سازندگان تجهیزات جابجایی مانند لودرها و لیفتراک ها است. دفتر مرکزی این شرکت در هوستون تگزاس قرار دارد. شرکت لیفتراک کت انواع مختلفی از لیفتراک ها را با ظرفیت بالابری از 2500 تا 36،000 پوند ارائه می دهد. مدل های با سوخت برقی، پروپان، دیزل و بنزین موجود است. همه مدلها با جدیدترین مراحل و فنون روز ساخته شده اند.

لیفترلک کوماتسو 20 BX50

کوماتسو یک رهبر جهانی در طراحی تجهیزات سنگین است. این شرکت دومین تولید کننده بزرگ جهان با 25 نوع دستگاهای سنگین و نیمه سنگین مانند لودر و جرژقیل و لیفتراک است. این شرکت در سال 1921 در شهر کوماتسو ، ژاپن تأسیس شد.
سری BX50 احتراق داخلی شامل مدل های تایر کوسن قابل مانور برای مصارف داخلی و مدل های پنوماتیک برای فضای بیرون می باشد. یکی از مزیت های این لیفتراک داشتن اتاق مخصوص اپراتور برای حفظ راحتی کارگران، سر و صدای موتو ، لرزش و گرما را به حداقل می رساند. این لیفتراک ها همچنین دارای سیستم تعلیق پیچیده، فرمان برقی و دید عالی هستند. اگر اپراتور لیفتراک انبار بیش از 3 ثانیه از صندلی خود خارج شود، سیستم حضور کارگر اتوماتیک جایگزین او خواهد شد. درگاههای اگزوز زاویه دار، دود را از کارگران در جهت معکوس دور نگه می دارد.

لیفتراک تایر کوسن نیسان

لیفتراک نیسان بخشی از شرکت Nissan Motor است و این شرکت ژاپنی صادرات خود را به ایالات متحده در سال 1965 آغاز کرد. مانند تویوتا، یکی از بزرگترین تولید کنندگان خودرو در جهان و همچنین از بزرگترین تولیدکننده لیفتراک از سال 1957 است.
Nissan AC Electric Reach Truck بخشی از سری Platinum SRX Reach Truck است. این لیفتراک ایده آل برای، انبارداری و توزیع است. شما می توانید یک مدل تک دستی را خریداری کنید که قادر به حمل 3500 تا 4500 پوند یا نسخه مضاعف با 3،000 پوند باشد. لیفتراک دونفره دارای چنگالهایی است که می توانند به جلو حرکت کنند و همچنین برای کنترل دقیق تری می توانند به کار روند.فروشگاه معدن لیفتراک با چندین سال سابقه تامین کننده قطعات و لوازم یدکی انواع لیفتراک در تهران و سایر استان های کشور میباشد. این شرکت آماده ارسال قطعات مورد نیاز لیفتراک برای هر نقطه کشور میباشد.

مدل های مختلف لیفتراک ها